kierowca ciężarówki silos lub wywrotka

Dołącz do naszej drużyny

Link Substrate & Erden

Jesteśmy średniej wielkości firmą rodzinną z 10 lokalizacjami i zaopatrujemy projektantów ogrodów i krajobrazu oraz inżynierów budownictwa w całym kraju w nasze skalne materiały budowlane i podłoża. Oferujemy zróżnicowaną pracę z płaską hierarchią i krótkimi procesami decyzyjnymi w zorientowanym na przyszłość segmencie rynku zieleni miejskiej.

od teraz

pełny etat

10 razy w Niemczech

07330 Probstzella | 21337 Lüneburg | 56645 Nickenich
68159 Mannheim | 70825 Korntal |

Twoje zadania

  • Jeżdżą wywrotkami do transportu surowców i substratów
  • Napędzają pojazdy silosowe do transportu ziemi i substratów
  • własny transport robót, dowóz surowców do poszczególnych robót ziemnych
  • Dostawa wysokiej jakości podłoży i gruntów do naszych klientów w krajach niemieckojęzycznych

Twój profil

  • Ważne prawo jazdy klasy CE (z wpisem 95)
  • Rzetelny, odpowiedzialny i niezależny sposób pracy
  • Praca w zespole
  • elastyczność

nasz asortyment

  • stały pojazd
  • nowoczesny tabor z klimatem postojowym, ogrzewaniem, klimatyzacją
  • gwarantowany dom w każdy weekend
    głównie krajów niemieckojęzycznych
  • brak zabezpieczenia ładunku/tylko towary masowe
  • płatność zależna od wyników
  • przyszłościowe miejsce pracy
  • Dostawa odzieży ochronnej i roboczej
  • własny warsztat – bezpośredni kontakt w razie problemów

imię
doświadczenie

Kontakt